Bine ai venit pe forumul comunitatii ItalianJob.idle.ro!
Se pare ca nu ai inca cont pe forumul nostru.

Iti recomandam sa dai click pe "Inregistrare" pentru a deveni membru al comunitatii noastre! Daca ai deja cont, click pe "Conectare".

Daca iti place de noi, adauga italianjob.idle.ro la favorite! Multumim.

AcasaCautareInregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Cerere Adming gaming
Mier Iun 05, 2013 10:48 am Scris de K!do

» Cerere Admin gaming
Sam Mai 25, 2013 6:15 am Scris de R3sp3CT

» cerere admin devl1
Dum Apr 21, 2013 12:29 am Scris de Copil Dement

» cerere slot
Joi Apr 18, 2013 10:41 am Scris de Copil Dement

» blabla
Dum Apr 07, 2013 1:44 pm Scris de Copil Dement

» ANUNT!!!!!
Sam Apr 06, 2013 5:11 am Scris de Special K.

» Cerere admin
Sam Apr 06, 2013 5:09 am Scris de Special K.

» Salut :)
Vin Apr 05, 2013 6:17 pm Scris de Copil Dement

» GATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Vin Apr 05, 2013 6:16 pm Scris de Copil Dement

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Ajuta-ne si tu!

Top postatori
Copil Dement

TeZ

Special K.

angelfire

R3sp3CT

N[E]XT

taO

sweDeN

MasterGoG[SS]

V.I.P

Sondaj
Iti place noul forum ItalianJob?
Da
61%
 61% [ 46 ]
Nu prea
5%
 5% [ 4 ]
Nu
16%
 16% [ 12 ]
Era mai frumos celalalt
4%
 4% [ 3 ]
Mi se pare super!
13%
 13% [ 10 ]
Total voturi : 75

Distribuiţi | 

Salut

In jos 
AutorMesaj
smoke
Soldat
Soldat

Reputatie : 2
Data de inscriere : 27/03/2013

MesajSubiect: Salut   Mier Mar 27, 2013 10:57 am

Exclamation Exclamation :!:Salut baieti! Sa ma prezint, sunt Allexutzuu, fost owner pe acest server . Poate unii dintre voi ma stiti poate altii nu , poate va place de mine, poate nu . Chiar daca nu am am nici o functie pe acest server , eu tot mai intru o data la 2-3 zile pe forum respectiv server . Acest server " italianjob.idle.ro " a fost creeat de TeZ pe care tin sa il salut . La inceput, respectiv in septembrie 2012 , eu am avut mare placere de a fii invitat de TeZ sa il ajut la formare acestui server . O mare parte din server cred ca mi se datoreaza si mie , dar eu nu fac acest topic pentru a ma lauda .
In primul rand as vrea sa imi cer scuze celor pe care i-am deranjat in ultima vreme cand eram Owner .

La mijlocul lunii Februarie , eu am parasit serverul . Am fost inlocuit de Paine ( tin sa imi cer scuze de la el in mod special pentru altercatiile si jignirile care au avut loc intre noi doi ) .

Acest topic vizeaza adminii cu grad mare de pe server precum urmeaza:

In primul rand as vrea sa mai amintesc ca si eu am avut placerea de a avea grad mare pe mai multe servere respectiv Owner pe IJ. Am observat ca momentan aveti o mare probleme cu adminii , asadar as vrea sa va transmit ca nu conteaza cine esti sau ce esti, conteaza sa lasi intotdeauna loc de buna ziua!* Mie si acum imi pare rau de anumite greseli de pe vremea cand eram owner * . In mod special as vrea sa-l avertizez pe Paine stiind din propria experienta ca e mai bine sa iti lasi loc de buna ziua decat sa fii extrem de dur cu oamenii din jurul tau . Am vazut topicul cu reclamatie pentru Paine, Chiar daca la unii playeri nu le placi, incearca sa le demonstrezi ca esti un baiat de treaba . Stiu ca te-ai certat cu anumiti playeri fiind vorba de :

- Respect : el a fost adus de mine pe server si in timpul in care am fost eu la conducerea serverului el a fost cel mai bun admin , asta poate zice si TeZ.

- Bayetas : idem, si el a fost tot de mine adus pe server , este un jucator bun dar daca tot il zapaciti atat de rau zilnic, omul de la o vreme pune ura pe sever si face tot ce e posibil sa se razbune .

-Tank : am avut placere sa-l cunosc si el e un jucator extrem de bun si cred sincer ca nu joaca cu wall!

Master : si el e un jucator foarte bun, adus de TeZ pe server. Nu cred ca Paul aduce playeri care joaca cu wall . Eu cred ca el joaca curat .

Eu iti zic din propria experienta, lasa-ti fitele si fiti ingaduitori unii cu altii! .

In final as vrea sa salut toti playerii de pe server, in mod special pe cei din generatia mea : Angel , CISE ( As vrea sa ii urez La multi Ani ) , BlackAndYellow , whiskey , Respect , si multi altii .

As vrea ca acest topic sa nu fie sters.

Va salut si va respect !!

By Allexuztuu Exclamation Exclamation Exclamation

Ultima editare efectuata de catre TeZ in Mier Mar 27, 2013 11:34 am, editata de 3 ori (Motiv : Imense greseli gramaticale, se stieeee :)))))
Sus In jos
Bay3tas
Locotenent
Locotenent

Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/03/2013

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:01 am

Salut cheers
Sus In jos
TeZ
Suveran
Suveran

Reputatie : 33
Data de inscriere : 02/02/2013
Localizare : Cluj-Napoca

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:09 am

Superb spus! Wink

Asta e mentalitatea pe care as vrea sa o aveti toti, mentalitate de invingator!

Stai linistit Allex, ca si Paine e acum alt om, mult mai calm si mai calculat.

Toate bune, ne vedem pe server!!!

Arrow vot CSSERVERS

Arrow vot FREAKZ

Sus In jos
http://italianjob.forumer.ro
R3sp3CT
Colonel
Colonel

Reputatie : 55
Varsta : 20
Localizare : Satu Mare

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:13 am

Te salut Alex

Copil Dement
Suveran
Suveran

Reputatie : 40
Data de inscriere : 25/02/2013
Varsta : 24
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:14 am

smoke a scris:
Exclamation Exclamation :!:Salut baieti sa ma prezint sunt Allexutzuu fost owner pe acest server . Poate uiti dintre voi ma stiti poate alti nu , poate alti ma placeti poate nu . Chear daca nu am am nici o functie pentru acest server , eu tot mai intru o data la 2-3 zile pe forum respectiv server . Acest server " italianjob.idle.ro " a fost creeat de TeZ pe care tin sa il Salut . La inceput respectiv in septembrie 2012 , eu am avut mare placere de a fii invitat de TeZ sa il ajut la formare acestuie server . O mare parte din server cred ca mii se datoreaza si mie , dar eu nu fac acest topic pentru a ma lauda .
In primul rand as vrea sa imi cerc scuze pentru cei pe care i-am deranjat in vreme cand eram Owner .

La mijlocul lunii Februarie , eu am parasit scaunul de Owner de pe accest server . Am fost inlocuit de Noul Owner Paine ( tin sa imi cer scuze de la el in mod special pentru altercatile si jigniriele care au avut loc intre noi doi ) .

Acest topic vizeaza adminii cu grad mare , As vrea sa incep :

In primul rand as vrea sa mai amintesc ca si eu am avut placerea de a avea grad mare pe mai multe server respectiv Owner , am observat ca momentan aveti o mare probleme cu acest fapt , as vrea sa va trazmint ca nu conteaza cine esti sau ce esti conteaza sa ai loc de buna ziua * Eu si acum imi pare rau de cele sarvisite pe vremea de owner * . In mod special as vrea sa-l avertizez pe Owner Paine stiind din experienta mea ca e mai bine sa iti lasi loc de buna ziua decat sa fii extrem de dur cu oamenii din jurul tau . Am vazut topicul cu reclamatie pentru Paine chear daca la uni playerii nu le placi incerca sa le demonstrezi ca esti un baiat de treaba . Stiu ca te-ai certat cu anumiti playerii fiind vorba de :

- Respect : el a fost adus de mine pe server si timp cand am fost eu la conducerea serverului el a fost cel mai bun admin , asta poate zice si TeZ.

- Bayetas : idem si el a fost tot de mine adus pe sevrer , este un jucator bun dar daca tot il zapaciti atat de rau zilnic omul de la o vreme pune ura pe sever si faceti tot ce e posibil de al strica .

-Tank : am avut placere sa-l cunosc pe server si el un jucator extrem de bun si cred sincer ca nu juaca cu wall , chear daca ar juca cred ca ar fii impus de ceva sa ajung la acest fapt

Master : si el e foarte bun este jucator adus de TeZ pe sevrer nu cred ca Paul aduce playerii care ar juca cu wall . Eu cred ca el joaca curat .

Eu iti zic din propria experienta lasa fitele si fii ingaduitor .

In final as vrea sa salut toti playerii de pe server in mod special pe cei din generatia mea : Angel , CISE ( As vrea sa ii urez La multi Ani ) , BlackAndYellow , whiskey , Respect , si multii alti .

As vrea ca acest topic sa nu fie sters din motive personale .

Va salut si va respect !!

By Allexuztuu Exclamation Exclamation Exclamation

1: pe langa ca ai un tupeu fenomenal esti si nesimtit!
2: Fostul server care l-ai creat cu tez s-a dus....nu mai este!!!!!
3: Daca as fi nesimtit cum ai fost tu...Ti-as sterge tot...!!!!
4: Nu imi zi tu mie ce sa fac cu cine unde si cand!!!!
5: Daca ai de gand sa vii aici si sa dai lectii de viata mie sau altora esti copil!
6: Admin sau grad pe forum nu o sa primesti decat maxim maior pe server si admin cs pe forum!!!!
7: Oamenii care i-ai adus tu ii stiu si eu si mi-a zis tez....Si i-am zis sa iti ei oamenii si sa te duci pe alt server!!!!!
8: Oamenii adusi de tine nu vor sa mai plece s-au acomodat au grade rezonabile si comportament de admin!!
9: Daca mai incerci sa ma seduci pe mine sau sa ma inveti iti zic sincer sterg cont si posturi!!!
10:(si cu asta inchei): Fii baiat cuminte si politicos si o sa fie bn!
ENJOY!

Sus In jos
Copil Dement
Suveran
Suveran

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:17 am

TeZ a scris:
Superb spus! Wink

Asta e mentalitatea pe care as vrea sa o aveti toti, mentalitate de invingator!

Stai linistit Allex, ca si Paine e acum alt om, mult mai calm si mai calculat.

Toate bune, ne vedem pe server!!!

Cand am venit pe server i-am zis esti in grad mare te respect dar respecta-ma! A fost asa??? NU!
Oricum stii ca eu dau 2-3 sanse de om! La el e prima deci pt mn esti ca si pr data adica FRIENDS!

Sus In jos
TeZ
Suveran
Suveran

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:18 am

Bv baieti, asa va vreau.

Arrow vot CSSERVERS

Arrow vot FREAKZ

Sus In jos
taO
Designer
Designer

Reputatie : 21
Data de inscriere : 25/03/2013
Varsta : 22
Localizare : Siberia

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:19 am

Bine ai revenit Razz
Sus In jos
Copil Dement
Suveran
Suveran

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:21 am

Asa e cel mai bn!

Sus In jos
smoke
Soldat
Soldat

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:25 am

Eu unul nu am facut topicul acesta pentru cine stie ce , eu l-am creeat pentru a saluta populatia de pe server , si eu cred si cred ca si TeZ gandeste la fel serverul care l-am condus eu cu el inca traieste dar acuma e administrat de tine si Paul . Eu nu vreau nici un playeri adus de mine pe server , vreau doar sa stiu ca acel server odata adminstrat de mine cu acei palyerii sa fie bine sa nu au parte de probleme din faptul ca sunt din perioada mea si alte cele

P.S : nu am tupeu , e pur adevar

As vrea ca topicul sa ramana deschis macar 1 sapt sa vad si eu ce au alti de spus despre mine accept si jigniri , cred ca ata merit si eu .
Sus In jos
taO
Designer
Designer

Reputatie : 21
Data de inscriere : 25/03/2013
Varsta : 22
Localizare : Siberia

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:28 am

Chiar e de admirat ce ai facut aici , ma bucur. Twisted Evil
Sus In jos
Copil Dement
Suveran
Suveran

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:33 am

smoke a scris:
Eu unul nu am facut topicul acesta pentru cine stie ce , eu l-am creeat pentru a saluta populatia de pe server , si eu cred si cred ca si TeZ gandeste la fel serverul care l-am condus eu cu el inca traieste dar acuma e administrat de tine si Paul . Eu nu vreau nici un playeri adus de mine pe server , vreau doar sa stiu ca acel server odata adminstrat de mine cu acei palyerii sa fie bine sa nu au parte de probleme din faptul ca sunt din perioada mea si alte cele

P.S : nu am tupeu , e pur adevar

As vrea ca topicul sa ramana deschis macar 1 sapt sa vad si eu ce au alti de spus despre mine accept si jigniri , cred ca ata merit si eu .

INTELEGE FOSTU SERVER NU MAI E!!!!!!!!!!!!!!
Asta e alt sv condus de mn si de TeZ! din propria mea firma de host!!!!

Sus In jos
TeZ
Suveran
Suveran

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:36 am

Ok ma, gata. Totul e bine!

Arrow vot CSSERVERS

Arrow vot FREAKZ

Sus In jos
angelfire
Suveran
Suveran

Reputatie : 5
Data de inscriere : 11/03/2013
Varsta : 32

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 11:57 am

salut salut alex si bine ai revenit intre noi

Ai masina futi in puta, n-ai masina faci labuta!
Sus In jos
Copil Dement
Suveran
Suveran

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 12:01 pm

Ok lasa-i topicu 1 sapt sa nu zica ca paine e RAU!

Sus In jos
Special K.
General
General

Reputatie : 18
Localizare : Barlad

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 12:06 pm

Ai facut bine postand topicu'...tu si mie mi-ai dat destroy alexutsule. m-ai jignit si altele fara ca eu sa te atac primu', prin urmare aveai un comportament total lipsit de respect si superioritatea ta fata de ceilalti era suparatoare...Dar e bine ca ai facut topicu'..Bine ai venit si eu o sa fiu chiar de acord sa primesti admin pe server/forum daca vrei. Dar cum am mai spus si la altii..sa nu devii iar ce ai fost cand primesti admin..Cum zice si sloganu' "Respect to be respected". Salut

Suveran

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 12:18 pm

GG Pretenash!!!!

Sus In jos
smoke
Soldat
Soldat

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 12:44 pm

Nu , nu vreau admin topic este de a imi cere iertare la toti cei deranjazati de mine si pentru ai spune la paine sa nu faca ca mine , si nu prea ma joc eu pe server si nu prea intru pe forum , dar asta am simtit sa intru sa imi cer scuze pentru deranjul creeat !
Sus In jos
Copil Dement
Suveran
Suveran

MesajSubiect: Re: Salut   Mier Mar 27, 2013 12:48 pm

Postezi peste tot acelasi mesaj?

Sus In jos
LoOk!!!
Plutonier
Plutonier

Reputatie : -4
Data de inscriere : 26/02/2013

MesajSubiect: Re: Salut   Joi Mar 28, 2013 5:26 am

De mine mai uita lumea da nu pun la suflet,oricum gg alex pentru mentalitate BEST GUY;)

CEL MAI TARE SERVER DE COUNTER INTRATI
Sus In jos
Copil Dement
Suveran
Suveran

MesajSubiect: Re: Salut   Joi Mar 28, 2013 9:37 am

LoOk!!! a scris:
De mine mai uita lumea da nu pun la suflet,oricum gg alex pentru mentalitate BEST GUY;)
Pe tine poate te pacaleste!!! pe mn nu!!! ASTA E INTRAREA! Ca el am fumat...

Sus In jos
V.I.P
Maior
Maior

Reputatie : -7
Data de inscriere : 28/03/2013

MesajSubiect: Re: Salut   Joi Mar 28, 2013 10:14 am

Sunt de acord cu Paine.. si smoke. Nu te cunosc eu prea bine pentru ca sunt la inceput aici dar Paine are dreptate iar tu nu .. in legatura cu "duritatea" lui Paine! mai bine sa fie dur pentru ca daca esti prea de treaba lumea si-o ia in cap si nu mai are pic de respect! Iar Tez .. cum am spus nu va cunosc eu prea bine.. dar smoke cred ca-si doreste sa ai ia locul lui Paine .. in fine asta a fost parerea mea ! Salut!
Sus In jos
Copil Dement
Suveran
Suveran

MesajSubiect: Re: Salut   Joi Mar 28, 2013 10:20 am

Sa il ia ma...e liber:d

Sus In jos
smoke
Soldat
Soldat

MesajSubiect: Re: Salut   Joi Mar 28, 2013 11:42 pm

Smile))) da cred ca nu am fost prea concret nu vreau admin , daca il doream il avem de mult ...shi nu e nici o asa zisa " intrare " e un simplu topic .
Sus In jos
Copil Dement
Suveran
Suveran

MesajSubiect: Re: Salut   Vin Mar 29, 2013 2:34 am

Bun Asta am inteles si dau TC ca sa nu se certe nimeni cu nimeni!
Ai fost acceptate de catre toti inclusiv de mine esti bineveneit un admin o sa il ai ca nu suntem chiar asa nesimtiti si cu asta basta
TC!

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Salut   

Sus In jos

Salut
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: